Загальна інформація

Назва лікувальної установи: Комунальне некомерційне підприємство Яготинської міської ради “Яготинська центральна міська лікарня”
Юридична адреса: 07700, м. Яготин Київської області, вул. Незалежності, буд.71
Телефон: (04575)5-54-41

E-mail:crljagotin@ukr.net
Ідентифікаційний код юридичної особи: 01994422

Яготинська центральна районна лікарня розташована в мальовничому місці на березі ріки Супій. Обслуговує населення Яготинського району та м.Яготина.

Загальна потужність лікарні станом на 01.01.2018 року становить 145 ліжок, розподілених по спеціалізованих відділеннях. Лікарня має 7 відділень: пологове, гінекологічне, терапевтичне з неврологічними та кардіологічними ліжками, дитяче, хірургічне з травматологічними та урологічними ліжками, інфекційне і реанімаційне, в яких надається висококваліфікована медична допомога. Відділення оснащені сучасним медичним обладнанням, комп’ютерною технікою. Забезпеченість ліжками на сьогодні становить 44,4 на 10 тис. населення.

Потужність поліклініки Яготинської ЦРЛ складає 285 відвідувань в зміну. Прийом в поліклінічному відділенні проводиться по 30 лікарських спеціальностях. Загальна кількість відвідувань до лікарів ЯЦРЛ ( крім стоматологів) в поліклінічному відділенні лікарні складає 190 300 пацієнтів.

Центральна районна лікарня є базою для підготовки лікарів-інтернів та проходження практики студентів медичних училищ області.

На базі Яготинської ЦРЛ розміщений КВНЗ “Чорнобильський медичний коледж”.

У лікарні сьогодні працюють 65 лікарів і 158 середніх медичних працівників.

На цей час у Центральній районній лікарні працює заслужений лікар України, лікар-хірург, завідувач хірургічним відділенням ЦРЛ Дімоглов П.Г. Є в Центральній районній лікарні один орденоносець – Стужук Наталія Іванівна – завідувач дитячим відділенням ЦРЛ – нагороджена орденом “Трудової Слави”.

Варто згадати лікарів, які зробили вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я в Яготинському районі, але зараз покійні, – заслужений лікар України лікар-офтальмолог Алексєєва Н.С., лікар-хірург Г.М. Толкач, заступник головного лікаря Садій М.Й., лікар-методист Гончарук В.А, лікар-реаніматолог Шпак В.М., лікар-уролог Узун С.І.