Шановні друзі та колеги!!!

Вже багато часу ми живемо в звичному нам режимі “все погано, все покрали, все розвалили, нікому нічого не потрібно і так далі…”.

Розумію, це не безпідставно… Але, в такій складній ситуації саме і перевіряються справжні цінності суспільства та готовність людей показати, що ми можемо багато чого зробити і, власне, РОБИМО!

Майже на руїнах нашої системи охорони здоров’я під час епідемії є люди, повірте, які усвідомлюють і протистоять ситуації своїм професіоналізмом, вмінням брати відповідальність за ситуацію та знаходять шляхи вирішення проблем та захисту населення від небезпеки, навіть в сьогоднішніх умовах!

Хочу звернутись і до медиків, і до пересічних громадян!
Нами було зроблено і продовжується робитись перерозподіл коштів та закупівлі відповідно до потреби закладів охорони здоров’я Київщини, на всіх рівнях йдуть перемовини з постачальниками і виробниками засобів індивідуального захисту та медичного обладнання.

Наразі, у Київській області наявні майже двісті апаратів штучної вентиляції легень, і ми робимо все можливе, щоб придбати у найкоротші терміни ще близько 50-ти. Також буде закуплено і додаткове необхідне оснащення. Ми хочемо забезпечити абсолютно всі медичні заклади, чим це можливо, але ми маємо розуміти, що найвищий ризик саме в інфекційних стаціонарах та на рівні екстреної медичної допомоги.

Резерв з масками у кількості 450 тисяч штук та медичною апаратурою був розподілений відповідно до госпітальних баз Київської області. На службі екстреної медичної допомоги знайшли можливість придбати власними ресурсами захисні костюми у кількості 520 штук.

Встановлено номер гарячої лінії щодо коронавірусу в центральній диспетчерській Київського обласного центру екстреної медичної допомоги, а також встановлено додаткові засоби зв’язку, які використовуються у нашій роботі.

На місцевому рівні, більшість наших медичних закладів вирішили питання логістики і транспортування медичних працівників до закладів охорони здоров’я, і велика подяка тим керівникам, які змогли це організувати!

Вже сьогодні, у закладах на місцях, на екстрені випадки є діагностичні тести, місцеві очільники змогли своїми силами це зробити, ще більше діагностичних тест-систем очікується найближчими днями на всю медичну мережу Київської області.

На жаль, на сьогодні є і загальнодержавні проблеми із постачанням необхідних матеріалів, але ми впевнені, що зберігаючи спокій, зможемо найближчим часом це вирішити.

Пересічним громадянам, а особливо людям похилого віку, також не слід забувати щодо превентивних заходів і самоізоляції. Як показує досвід пандемії у Китаї, цим не варто нехтувати.

ЗВЕРТАЮСЬ ДО ВАС, усвідомлюючи, що в нас є обов’язки перед вами, і ми намагаємось контролювати ситуацію всіма можливими заходами, і прошу, щоб сторона зобов’язань кожного з вас також сумлінно виконувалась! А потрібно, лише, свідомо ставитись до ситуації і виконувати рекомендовані інструкції, намагатись контролювати ситуацію кожному на своєму рівні, це не так вже і складно, як показує наша реальність…

Давайте допомагати один одному, а не вишукувати негатив з криками і докорами!

Тільки разом, згуртувавшись, – ми справимось!

З повагою,
Максим Іонов, директор ДОЗ КОДА

Previous Article
Next Article