Оголошення про надання стоматологічної допомоги

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці Яготина та Яготинського району. Адміністрація КНП «Яготинська ЦРЛ» ЯРР доводить до Вашого відома, що в зв’язку з реформуванням в галузі охорони здоров’я, з 01.04.2020р. стоматологічне відділення КНП «Яготинська ЦРЛ» ЯРР реорганізується в госпрозрахункове стоматологічне відділення КНП «ЯЦРЛ» ЯРР (розпорядження КОДА ДОЗ №26-36-02.01/6204 від 29.12.2018р.). Це означає, що вся стоматологічна допомога населенню буде надаватися за кошти пацієнтів, за винятком планової та невідкладної терапевтичної (лікування) стоматологічної допомоги дітям до 16 років.

Госпрозрахункове стоматологічне відділення буде заробляти кошти для самозабезпечення: на заробітну плату лікарям, медичним сестрам, санітаркам, на придбання стоматологічних витратних матеріалів, інструментарію, обладнання тощо. Бюджетні кошти будуть виділятися тільки для дитячої стоматології терапевтичної допомоги (лікування).

Наголошуємо, що невідкладна допомога дорослому та дитячому населенню буде надаватися тільки в робочий час, в поліклініці КНП «Яготинська ЦРЛ» ЯРР.

Також доводимо до Вашого відома, що на час дії карантину в стоматологічному відділенні КНП «Яготинська ЦРЛ» ЯРР надається тільки невідкладна стоматологічна допомога (гострий зубний біль). Вся планова стоматологічна допомога буде надаватися після закінчення дії карантину.

Previous Article
Next Article